Půjčovna lešení Brno

Pronájem lešení pro firmy i jednotlivce od Mikamont Brno

Hledáte půjčovnu lešení z Brna se širokou nabídkou kvalitních lešenářských systémů? Potřebujete odbornou radu v oblasti instalace lešení? Chcete se spolehnout, že vám vybraná půjčovna lešení dodá veškeré dohodnuté lešenářské systémy ve smluveném termínu a případně i nainstaluje? Chcete ušetřit čas i peníze za pronájem lešení, pak využijte služeb půjčovny lešení Mikamont Brno. Skladem máme řadu variant lešení, proto jsme schopni garantovat termín poskytnutí lešení a držíme stálé ceny, jež jsou nezávislé na aktuální dostupnosti lešení.

 

Služba "pronájem lešení Brno" je zaměřena na pronájem fasádních a prostorových lešení. Půjčovna lešení Mikamont Brno disponuje kvalitními lešenářskými systémy, z nichž si můžete vybrat dle vašich požadavků. Pokud si nebudete vědět rady, které lešení je pro vaše potřeby nejvhodnější, rádi vám v naší půjčovně lešení poradíme prostřednictvím našich odborných a zkušených pracovníků. V půjčovně si můžete pronajmout následující druhy lešení:

 • systémové lešení Layher (Layher GmbH &Co),
 • HAKI lešení.
 • trubkové lešení,
 • pojízdné montážní věže do výšky 12m (Layher GmbH &Co).
Půjčovna - pronájem lešení Brno

 

Proč zvolit půjčovnu lešení Mikamont Brno?

 • Kompletní servis pro oblast půjčování a pronájmu lešení.
 • Nízké ceny v rámci montáže a půjčování lešení.
 • Máme lešenářské systémy okamžitě k dispozici.
 • V rámci pronájmu lešení zajistíme montáž i demontáž.
 • Široký výběr různých typů lešení.

Pronájem modulového lešení Brno

V rámci nabízených služeb provádíme taktéž pronájem modulového lešení. Toto lešení lze vhodně kombinovat v případě nutnosti s klasickým fasádním lešením. Modulové lešení je charakteristické snadnou montáží, a především variabilitou s ohledem na řešený prostor. V rámci služby „ pronájem modulového lešení Brno “ vám poskytneme konzultaci, pokud nebudete vědět, jak velké množství a jaké lešenářské moduly budete konkrétně potřebovat.

Půjčovna lešení Brno venkov

Pronájem lešení uskutečňujeme pro klienty z Brna a okolí.  Sídlíme v Troubsku, což je okres Brno venkov, nicméně lešení půjčujeme pro firmy z Brna a širokého okolí. Pro veškeré zájemce zajišťujeme na základě vzájemné dohody i odvoz na místo určení a instalaci lešení. Pokud si však klient chce zajistit odvoz svépomocí, stejně tak i instalaci, této variantě se nebráníme. Lešení jsme schopni instalovat i v mimobrněnských oblastech (tj. mimo Brno město, Brno venkov), avšak je třeba počítat s příplatkem za dopravu, případně dopravu realizovat ve své režii.

Mimo pronájmu lešení pro vás Mikamont Brno zajistí:

instruktážní montáže všech druhů lešení

servis trubkového lešení

 • rovnání lešenářských trubek
 • oprava spojovacího materiálu

prodej lešení (rámové, modulové lešení a lehké pojízdné věže produkce Layher GmbH &Co, SRN)

Cena pronájmu lešení

Nejnižší možnou cenu služby "pronájem lešení Brno" vám sdělíme ideálně v momentě, kdy nám definujete rozsah řešené plochy a konkrétní požadavky. Pokud potřebujete další doplňkové vybavení, například stavební vrátky či jinou mechanizaci úzce související se samotnou realizací lešení, pak vám poskytneme individuální cenu.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám připravíme nezávazné nacenění.

Info o typech lešení: viz Wikipedie.


Objednávkový FORMULÁŘ
});