Pronájem pojízdného lešení – Mika Mont Brno

Pronájem pojízdného lešeníRádi bychom zájemcům z Brna a okolí nabídli možnost pronájmu pojízdného lešení za výhodnou cenu. K našim službám patří nejen pronájem profesionálního pojízdného lešení a montážních věží, ale i samotná montáž, demontáž a doprava na místo určení. Pronájem pojízdného lešení poskytujeme jak pro řemeslníky, firmy, tak i pro soukromé osoby, které například řeší renovaci fasády svépomocí.

Disponujeme širokým výběrem pojízdného lešení pocházejícího od spolehlivých výrobců těchto lešenářských systémů. Jedná se především o hliníkové lešení různých značek, které je charakteristické nízkou hmotností, přesto však dobrou stabilitou, robustní konstrukcí, rychlým a jednoduchým způsobem sestavení. Taktéž manipulace s pojízdným lešením je snadná.

Nejčastější využití:

  • pronájem pojízdného lešení pro interiérové renovace (Brno),

  • pronájem pojízdného lešení pro malířské účely (Brno),

  • pronájem pojízdného lešení pro realizace řemeslných prací v halách (Brno),

  • pronájem pojízdného lešení pro stavební práce (Brno),

Při pronájmu pojízdného lešení na delší časové období lze domluvit individuální slevu odvíjející se od konkrétní délky pronájmu. V rámci pronájmu tohoto lešení je třeba složit jistinu stanovenou na základě odsouhlasené objednávky dle výše stanoveného plnění za pronájem pojízdného lešení.

V případě zájmu o pronájem pojízdného lešení od firmy Mika Mont Brno nás kontaktujte:

  • Telefon: 777 718 193

  • E-mail: pujcovna@mikamont.cz

Objednávkový FORMULÁŘ
});