Půjčovna nářadí Brno

Chcete si vypůjčit nářadí?
Volejte 777 718 193
Chcete si vypůjčit nářadí?
Volejte 777 718 193

CENÍK PŮJČOVNY NÁŘADÍ KE STAŽENÍ
Potřebujete vypůjčit nářadí pro rekonstrukci domu, bytu, pro stavební práce nebo pro dílčí práce v zahradě? Využijte půjčovnu nářadí Mikamont Brno, která disponuje širokou nabídkou nářadí veškerého druhu a účelu. Půjčovna nářadí Mikamont Brno nabízí pronájem elektrického nářadí, ručního nářadí, těžší i lehké mechanizace. Vybírat můžete z více než 50 druhů profesionálního nářadí, které navíc stále průběžně doplňujeme o nové kusy. K dispozici máme i dostatečné příslušenství, případně si u nás můžete koupit i spotřební materiál.
Půjčovna nářadí Brno

Podmínky pronájmu nářadí

Při zapůjčení nářadí platíte zálohu, jejíž výše odpovídá hodnotě pronajímaného nářadí. Výši zálohy určuje ceník. Zálohu obdržíte zpět ihned po vrácení zapůjčeného stroje. Mimo záloh obsahuje pronájem nářadí samozřejmě i platbu pronájmu, tj. částky za zápůjčku odvíjející se od délky pronájmu. Cena v ceníku udává částku za vypůjčení na 24 h. V rámci víkendu poskytujeme pronájem nářadí za zvýhodněné ceny. Ideální je, pokud si pronájem nářadí u Mikamontu Brno předem zarezervujete telefonicky.

Dobu pronájmu můžeme individuálně nastavit a dohodnout si vzájemně výhodnější podmínky.

Pro smluvní partnery zajišťujeme pronájem nářadí bez nutnosti kauce a za výhodnější ceny.

S půjčovnou nářadí Mikamont Brno ušetříte

Hlavní výhodou půjčovny nářadí je možnost pronajmout si jakékoliv nářadí z nabídky pouze na nutné práce, které potřebujete vykonat. Pronájem nářadí vám ušetří finance, neboť nebudete muset pořizovat vlastní nové nářadí, pokud ho nepotřebujete využívat pravidelně a dlouhodobě. Naše nabídka nářadí je pro vás vhodná také v případě, nechcete-li kupovat dražší nářadí typu míchačky, profesionálního kanga apod.

Nářadí v půjčovně Mikamont Brno je ihned k dispozici, nemusíte tedy ztrácet zbytečný čas sháněním nářadí po kamarádech. Klidně vám ho dovezeme na stavbu. Další výhodou pronájmu nářadí v půjčovně je pojištění, které je součástí servisu půjčovny nářadí. Nemusíte tak mít obavy, že v případě poruchy budete muset hradit kompletní cenu stroje. Stejně tak díky pronájmu neřešíte servis strojů a případné revize.

V půjčovně nářadí Mikamont Brno si vyberete vše potřebné

Půjčovna nářadí Mikamont Brno vám poskytne mechanizaci, nářadí a zařízení pro všechny druhy stavebních prací, zahradních projektů a také pro veškeré domácí práce. V půjčovně si vyberete nářadí, které vám vyhovuje nejenom typově, ale i výkonem. Rádi vám doporučíme ideální kus, pokud nás požádáte o radu a vysvětlíte, co máte v plánu realizovat.

Půronajímáme tyto typy nářadí:

Půjčovna nářadí Mikamont Brno je připravena na vaše požadavky. Přijďte se podívat a vyzkoušet nářadí, které potřebujete zapůjčit. Školení odborníci v naší půjčovně nářadí vám vysvětlí práci se stroji, pokud si o to řeknete. Stačí, když nám popíšete vaši potřebu, o vše ostatní se postaráme!

Půjčovna nářadí Brno venkov

Půjčovna nářadí má provozovnu v Troubsku, což je obec nacházející se v lokalitě Brno venkov, přesněji na adrese U Lednice 10. V případě, že potřebujete jakékoliv nářadí, volejte! Sdělíme vám dostupnost a dohodneme podmínky zápůjčky. Je možno za úplatu dojednat i dovoz půjčeného nářadí přímo k zákazníkovi. K naší klientele patří zájemci nejen z lokality Brno venkov, ale právě i z centra Brna, a to díky výhodným podmínkám, které dokážeme nabídnout v případě pronájmu nářadí.

Půjčovna stavebního nářadí Brno

Ti z vás, kteří potřebují pro účely rekonstrukce nebo výstavby domu profesionálnější nebo specifičtější stavební nářadí, u nás najdou široký sortiment této mechanizace. Jedná se například o pásové dopravníky, míchačky, elektrocentrály, vibrační desky apod. Zavolejte, dohodneme se na konkrétních podmínkách. Služba „půjčovna stavebního nářadí Brno“ je určena pro zájemce z Brna a širšího okolí (Brno venkov).

---

Více o jednotlivých typech nářadí - viz Wikipedie: elektrické nářadí, ruční nářadí, stavební vybavení, vakuové nářadí.

Objednávkový FORMULÁŘ
});