Půjčovna lešení Brno

Proč půjčovna lešení Mikamont?, Pronájem modulového lešení Brno, Půjčovna lešení Brno venkov, Cena pronájmu lešení, Referenční ukázky instalace lešení

Pronájem lešení pro firmy i jednotlivce od Mikamont Brno

Hledáte půjčovnu lešení z Brna se širokou nabídkou kvalitních lešenářských systémů? Potřebujete odbornou radu v oblasti instalace lešení? Chcete se spolehnout, že vám vybraná půjčovna lešení dodá veškeré dohodnuté lešenářské systémy ve smluveném termínu a případně i nainstaluje? Chcete ušetřit čas i peníze za pronájem lešení, pak využijte služeb půjčovny lešení Mikamont Brno. Skladem máme řadu variant lešení, proto jsme schopni garantovat termín poskytnutí lešení a držíme stálé ceny, jež jsou nezávislé na aktuální dostupnosti lešení. Fasádní lešení

Služba "pronájem lešení Brno" je zaměřena na pronájem fasádních a prostorových lešení. Půjčovna lešení Mikamont Brno disponuje kvalitními lešenářskými systémy, z nichž si můžete vybrat dle vašich požadavků. Pokud si nebudete vědět rady, které lešení je pro vaše potřeby nejvhodnější, rádi vám v naší půjčovně lešení poradíme prostřednictvím našich odborných a zkušených pracovníků. V půjčovně si můžete pronajmout následující druhy lešení:

 • HAKI lešení,
 • pojízdné montážní věže do výšky 12m (Layher GmbH &Co).
Půjčovna - pronájem lešení Brno

 

Proč zvolit půjčovnu lešení Mikamont Brno? Pronájem fasádního lešení Brno

 • Kompletní servis pro oblast půjčování a pronájmu lešení.
 • Nízké ceny v rámci montáže a půjčování lešení.
 • Máme lešenářské systémy okamžitě k dispozici. Na půjčení lešení zbytečně nečekáte.
 • V rámci pronájmu lešení zajistíme montáž i demontáž.
 • Široký výběr různých typů lešení.

Pronájem pojízdných plošin Layher

Pronájem modulového lešení Brno

V rámci nabízených služeb provádíme taktéž pronájem modulového lešení. Toto lešení lze vhodně kombinovat v případě nutnosti s klasickým fasádním lešením. Modulové lešení je charakteristické snadnou montáží, a především variabilitou s ohledem na řešený prostor. V rámci služby „ pronájem modulového lešení Brno “ vám poskytneme konzultaci, pokud nebudete vědět, jak velké množství a jaké lešenářské moduly budete konkrétně potřebovat.

Pronájem trubkového lešení

Trubkové lešení patří k nejstarším typům lešení a stále se těší velké oblibě ve stavebnictví. Velkou předností trubkového lešení je stabilnost a bezpečnost, taktéž možnost bezšroubového spojování zábradlí. Oproti moderním lešenářským systémům je trubkové lešení náročnější na postavení a předpokládá určité zkušenosti v případech, kdy se jedná o členitější tvar stavby. Trubkový systém se fixuje hákovými spojkami nebo objímkovými spojkami, které poskytují rychlejší sestavení a vyšší pevnost konstrukce. Trubkové lešení Brno

Díly určené k pronájmu trubkového lešení: 

 • Trubky (6/5/4/3/2/1/0,5 m).
 • Spojky (upínací, nastavovací)
 • Kotva
 • Podnožník
 • Podlážka

Půjčovna lešení Brno venkov

Pronájem lešení uskutečňujeme pro klienty z Brna a okolí.  Sídlíme v Troubsku, což je okres Brno venkov, nicméně lešení půjčujeme pro firmy z Brna a širokého okolí. Pro veškeré zájemce zajišťujeme na základě vzájemné dohody i odvoz na místo určení a instalaci lešení. Pokud si však klient chce zajistit odvoz svépomocí, stejně tak i instalaci, této variantě se nebráníme. Lešení jsme schopni instalovat i v mimobrněnských oblastech (tj. mimo Brno město, Brno venkov), avšak je třeba počítat s příplatkem za dopravu, případně dopravu realizovat ve své režii.

Půjčovna trubkového lešení

Mimo pronájmu lešení pro vás Mikamont Brno zajistí:

 • instruktážní montáže všech druhů lešení,
 • servis trubkového lešení,
 • rovnání lešenářských trubek,
 • oprava spojovacího materiálu.

prodej lešení (modulové lešení a lehké pojízdné věže produkce Layher GmbH &Co, SRN)

Cena pronájmu lešení

Nejnižší možnou cenu služby "pronájem lešení Brno" vám sdělíme ideálně v momentě, kdy nám definujete rozsah řešené plochy a konkrétní požadavky. Pokud potřebujete další doplňkové vybavení, například stavební vrátky či jinou mechanizaci úzce související se samotnou realizací lešení, pak vám poskytneme individuální cenu.

Půjčení lešení poskytujeme včetně montáže. Stačí se dohodnout, zda požadujete půjčení + montáž na místě. V rámci půjčení lešení rádi zajistíme i přepravu.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám připravíme nezávazné nacenění pronájmu fasádního lešení.

Info o typech lešení: viz Wikipedie.


Objednávkový FORMULÁŘ