Cena pronájmu lešení

Hledáte výhodnou cenu za pronájem lešení? Jsme připraveni vám ji nabídnout. Cenu pronájmu lešení nemáme veřejně dostupnou (kvůli konkurenci), ale rádi vám ji obratem sdělíme, pokud nás nezávazně oslovíte prostřednictvím jednoho z níže uvedených kontaktů.

Nacenění služby "pronájem lešení Brno" na níže uvedených kontaktech

Cena pronájmu lešení se stanovuje dle typu lešení, který budete potřebovat. Samozřejmě typ lešení odpovídá určitým účelům a jeho technické parametry s nimi musí korespondovat. Jedná se především o nosnost, možnosti systému, maximální výšku (např. u pojízdného lešení) apod. Proto nám při poptávce sdělte, zda požadujete:

  1. cenu pronájmu HAKI lešení,

  2. cenu pronájmu klasického trubkového lešení,

  3. cenu pronájmu pojízdného lešení.

Druhým parametrem pro stanovení ceny pronájmu lešení je množství zapůjčeného lešení k pokrytí vašeho požadavku. Posledním zásadním faktorem, který se promítá do ceny pronájmu lešení, je doba, po kterou chcete mít lešení k dispozici. Při dlouhodobějším pronájmu lešení jsme schopni poskytnout slevu z ceny zápůjčky.

Vše se odvíjí od individuální domluvy, proto nás neváhejte kontaktovat a uvidíte sami, že jsme schopni vám poskytnout skvělou cenu a prvotřídní související služby.

Cena pronájmu lešení 

Objednávkový FORMULÁŘ