Ceník – půjčovna lešení Mikamont Brno

Ceník pojízdného lešení zde.

Pokud hledáte ceník půjčovny lešení, pak se pravděpodobně chystáte pracovat ve výškách, renovovat nebo stavět. Naše půjčovna lešení vám ráda ceník zašle na vyžádání, neboť veřejně ho z důvodu konkurenční soutěže na svých webových stránkách nezveřejňujeme. Našim potenciálním zákazníkům, kteří o ceník půjčovny lešení Mika Mont Brno požádají, ho obratem zašleme nebo sdělíme cenu telefonicky.

Kontakty:

Mob. tel.: 777 718 192
E-mail: mensik@mikamont.cz

Jednotlivé položky ceníku půjčovny lešení Mika Mont Brno vychází z typu lešení, rozsahu požadavku na jeho množství a délku zapůjčení. Proto vždy před samotným naceněním zapřemýšlejte nad výše uvedenými parametry, díky nimž vám dokážeme velmi přesně sdělit cenu pronájmu lešení.

Co se týká typu lešení, pak v ceníku pronájmu lešení rozlišujeme níže uvedené položky:

  • lešenářské plošiny Layher,

  • HAKI lešení,

  • pojízdné lešení a montážní věže.

V rámci ceníku pronájmu lešení pamatujeme i na služby dovozu lešení na místo určení a jeho následného sestavení odborným týmem. V rámci komplexního servisu jsme schopni zajistit taktéž krycí tkaniny na lešení.

V případě vašeho zájmu o pronájem lešení a jeho nacenění nás proto neváhejte kdykoliv kontaktovat. Ceník pronájmu lešení poskytujeme nezávazně na vyžádání!

Ceník – půjčovna lešení Mikamont Brno 

Tematické určení stránky: půjčovna lešení ceník, pronájem lešení ceník, cena pronájmu lešení, cena půjčovna lešení.

Objednávkový FORMULÁŘ