Brno – montáže lešení

 

!!! Činnost montáže lešení byla ukončena !!!

Montáž lešení Brno
Montáž lešení – Mika Mont Brno

Svěřte montáž lešení zkušeným odborníkům. Ušetříte si zbytečné starosti a hlavně čas. Lešení bude rychle a bezpečně postaveno profesionály, kteří se montáži lešení věnují dennodenně a mají řadu zkušeností s realizacemi různého rozsahu. Pokud hledáte spolehlivou firmu na montáž lešení z Brna, pak nás oslovte. Rádi vám lešení za výhodných podmínek zapůjčíme, odvezeme na místo a zde smontujeme. Domluvit lze logicky i demontáž lešení.

Realizujeme:

  1. Montáž HAKI lešení (Brno).
  2. Instalace montážní věže do výšky 12m (Brno).

Naši montážní pracovníci prochází pravidelnými školeními a vlastní potřebné certifikáty montáže lešení s garancí bezpečného sestavení. Před samotným zapůjčením a montáží lešení se dostaví náš technik na místo instalace, důkladně obhlédne a zaměří prostor pro umístění lešení.

Montujeme lešení i na těžko dostupných místech nebo ve výškách. Montáž lešení probíhá včetně aplikace doprovodných instalací: např. ochranných sítí, kotev, reklamních poutačů aj. Pronajímáme taktéž stavební vrátky, výtahy a dopravníky, které jsme opět schopni odborně instalovat dle přání zákazníka.

Disponujeme rozsáhlými skladovacími zásobami, proto dokážeme pokrýt naráz několik velkých zakázek i v hlavní stavební sezóně. 

Montáže lešení Brno – Mika Mont
Montáže lešení – Mikamont Brno

Nejčastější realizace:

  • Montáž lešení pro zateplování budov (Brno).
  • Montáž lešení pro rekonstrukce interiérů (Brno).
  • Montáž lešení pro omítání či nátěry fasád (Brno).
  • Montáž lešení pro stavební účely (Brno).

V případě zájmu o montáž lešení od firmy Mika Mont Brno využijte jeden z níže uvedených kontaktů:

Objednávkový FORMULÁŘ